Google Play Store 905 Hatası

dvdn (-103) 7 yıl önce sordu

Samsung galaxy trend lite telefona format attım google play store'den herhangi bir uygulamayı yüklemek isterken 905 hatası veriyor bu sorunu nasıl çözebilirim bi fikri olan var mı

Toplam 2 cevap

dvdn (-103) 7 yıl önce cevapladı

Telefona ROM yükleyince sorun düzeldi

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Ayarlar dan uygulamaları yönet seçeneğine gelin . ordan  googla play store uygulamasını bulun . Güncelleştirmeleri kaldır , önbelleği ve verileri temizle şeçeneklerine tıklayın . telefonunuzu yeniden başlatın . Sorununuzun çözülmesi gerekir. Benim eski telefonumda böyle yapınca düzelmişti .