Google Play Store'dan indirme yapamıyorum

cemozdemir (47) 7 yıl önce sordu

Merhaba benim telefonum Lenovo Vibe P1. Dünden beri ne wifiden ne mobil veriden google play storeden uygulama indiremiyorum. Sinir oldum, araştırmadığım yer kalmadı. Hesabı kaldırıp deniyorum olmuyor, verileri siliyorum olmuyor. Ne yapmam lazım? İzin mi vermedim acaba?

damlakoc 7 yıl önce

Bir hata verdiği için mi uygulama indiremiyorsun? Öyleyse hatayı bizimle paylaşır mısın?

cemozdemir 7 yıl önce

Evet hata veriyor.495error diyor.

cemozdemir 7 yıl önce

Mesela bir uygulama indiricem diyim indiriliyor diyor öyle bekliyor sonra hata bildirimi geliyor error 495 uygulama indirilemedi diye.İnternete yazarsanız google play store 495 hatası diye anlarsınız.

Toplam 3 cevap

brsozl (1961) 7 yıl önce cevapladı

Burada yazılan 2. cevaptaki adımları uygulayabilir misiniz? Daha sonra duruma göre farklı bir çözüm yolu deneriz.

Google Play Store uygulama indiremiyorum

cemozdemir 7 yıl önce

Olmuyor onu denedim 2-3 kere telefon biraz kastı ama hala düzelmedi.

brsozl 7 yıl önce

Yedeklerini alıp Hard Reset atmanı rica edeceğim o zaman.

cemozdemir 7 yıl önce

Buluta mı kaydedicem? Hafıza kartım yok.Whatsappta silinicek mi mesajlar v.s

brsozl 7 yıl önce

WhatsApp klasörünü buluta atarsınız Hard Reset sonrasında tekrar aynı dizini atıp mesajları tekrar geri yüklersiniz. Böylece silinmez.

brsozl 7 yıl önce

Ek olarak Android verilerini yedeklemek için bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz. http://uzmanim.net/soru/android-telefondaki-veriler-nasil-yedeklenir/67303

cemozdemir 7 yıl önce

Eskiden indiriliyor diyordu mavi çizigiler gidiyordu.Veri silince indirme bekleniyor diyor kalıyor öyle.Reset atmadım daha.

cemozdemir 7 yıl önce

Hard reset atmak istemiyorum.Telefon Lolipopta.MM'ye mi yükseltmedim.Güncelleme kaldırdım veri sildim tarih saat ayarı yaptım hala aynı.Mobil veridende deniyorum aynısı onda niye hata veriyorsa.

leone1907 (18) 7 yıl önce cevapladı

ben de indiremiyorum, indirme yöneticisi donup kalıyor, hata vermiyor.

cemozdemir (47) 7 yıl önce cevapladı

http://hizliresim.com/aEojYg

İşte böyle oluyor wifidende aynı.