Google playı güncelleyemiyorm

temmuz2004 (47) 6 yıl önce sordu

Google playın yeni bir sürümü indirilecrke ve kurulacak diyor ayarlardan baktığımda ama inme falan yok. Tableti sıfırladım bu arada;)  verilerini geri nasıl getririm ?

Toplam 2 cevap

temmuz2004 (47) 6 yıl önce cevapladı

Edit :Sonunda güncellendi fakat verilerini nasıl kurtarablrm @farurhenho @toprak34 @temmuz @ismailsarp @murat @krsn @nvidiagtx

omercik 6 yıl önce

Tableti sıfırlamana hiç gerek yoktu. İnternetten Play Store'un son sürümünün .apk dosyasını bir şekilde bulup yükleyebilirdin. Ayrıca yüklememek sana bir şey kaybettirmezdi. Sıfırlamadan önce bekleseydin keşke biraz @temmuz2004

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho bazı sorunlar vardıda

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho bazı sorunlar vardıda o yuzden yoksa sifirlamaz idim :)

omercik 6 yıl önce

Kurtarabildin mi silinen verilerini? @temmuz2004

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho Harddisk bozukdud

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho harddisk bozukda 320GB HDD yenisi 400tl küsür aile izin vermeyincr olmuyor :-(

temmuz2004 6 yıl önce

@farurhenho servis öyle diyor yani :)

ismailsarp (6010) 6 yıl önce cevapladı

Verileri geri getirmek umduğunuz kadar kolay olmayacaktır. Ama aşağıdaki sonuçlara bakarsan birçok konudan yardım alabilirsin.

Sonuçları görmek için buraya tıklayın