Görev çubuğundakileri açınca bi tane daha açılıyor

taha17 (91) 7 yıl önce sordu

http://i.hizliresim.com/Mk8lzk.png

Resimde gördüğünüz gibi görev çubuğundaki uTorrenti açtım ama bi tane daha açıldı steam skype vs. de bu sorun yok bunu nasıl gengelleyebilirim?

Toplam 3 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

uTorrent programı görev çubuğunda sabitli çalıştırdığınız zamanda birtane daha görev çubuğuna geliyor

sabitli olanı görev çubuğundan kaldrın düzeleçektir

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

uTorrent programı silip yeniden yüklersen düzelebilir. Veya ikinci açılan torrenti görev çubuğuna kitle diğerini kaldır belki böylede düzelebilir.

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Paylaştığın resimde bana uTorrent iki adet açılmış gibi görülmedi. Bence onlardan biri açılmış uTorrent uygulaması değil, bu uygulamanın sadece Görev çubuğundaki kısayol ikonu (Görev çubuğuna sabitlenmiş uTorrent).

Bunu anlamak için önce Görev çubuğundan uTorrenti (Görev çubuğundaki kısayolunu) kaldırıp normal başlat ve programlar yolundan açarsın, belli olur.