Görev Yöneticisi Ağ Kullanımını Göstermiyor

kemal00 (24) 3 yıl önce sordu

Görev yöneticisinde işlemler sekmesinde görünen ağ kullanımının İşlemler sekmesinde hep %0 görünmesi.

Toplam 3 cevap

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

O an interneti sömüren uygulama/oyun olmadığı için %0 gösteriyor.  Şuan ben youtube'a video yüklüyorum ve görev yöneticisinden bakıyorum AĞ kullanımı yüzdesi %1. Bu bir problem ya da başka bir şey değil, endişelenmeyin. Youtube'a video yüklediğim mhalde %1 oluyor, görev yöneticisnde ki kullanım değeri, hem ne yapacaksınız ki ? Size bir fayda sağlamayacak.

kemal00 (24) 3 yıl önce cevapladı

dosya yükledigimde  yazmıyor sadece görev yönetici performansta yazıyor

hydra 3 yıl önce

Burada ki değer ne işine yarıyacak ki ? Pek önemli bir şey değil, takılmamak gerekli.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı
  1. CMD yi yönetici olarak aç
  2. Ardından sfc/scannow komutunu gir ve enter e bas
  3. %100 olunca ve işlem bitince bilgisayarını yeniden başlat

@hydra doğru diyor bende de 1-2 gösteriyor arada 0 fakat sorun olduğunu düşünüyorsan yukarıdaki sfc/scannow u dene oda olmadı bilgisayarı güncelle