Görev yöneticisi kullanılamıyor yönetici tarafından engellenmiştir hatası. Çözümü nedir?

kullanici43461 (1) 3 yıl önce sordu

Bilgisayarı açıp kapatıyorum ve görev yöneticisi kullanılamıyor yönetici tarafından engellenmiştir diye mesaj geliyor çözüm buluyorum yapıyorum oluyor ama bilgisayarı kapatıp açınca gene aynı kafayı yicem.

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Bilgisayarına virüs bulaşmış olabilir. Bana sorarsan bilgisayarını Mallwarebytes ile tara ve çıkan virüsleri temizle yani sil.