Görev yöneticisi system farklılığı

mumim (19) 5 yıl önce sordu

Görev yöneticisinde 1 tane system gözüküyor önceden dosya konumuna baktığımda svchost gözüküyordu şuan  bakıyorum ntosk gibi birşey var neden değişti bu ve bazen bilgisayardan fan sesi gibi sesler geliyor cpu kullanımı %20 kullanıyor system bir sorun olabilir mi her zaman %20 lerde değil bilgisayar kastığı sıralarda sadece.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Bilgisayarın fanı aşırı çalıştığında görev yöneticisini aç. Görev yöneticisinde İşlemler sekmesini tıkla. Daha sonra sütunlardan CPU yu tıkla. İşlemci kullanım oranına göre işlemleri sıralayacaktır. Ad bölümünde ne yazıyor? Hangi işlem CPU'yu fazla kullanıyor buradan görebilirsin.