görev yöneticisi

kullanici620335 (1) 9 yıl önce sordu

görev yöneticisini windows 7 de nasıl çalıştırabilirim.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 9 yıl önce cevapladı

Windows 7'de görev yöneticisini şu yöntemlerden biri ile açabilirsiniz,

  • CTRL + ALT + DELETE tuşlarına basarak görev yöneticisini seçebilirsiniz.
  • Ekranın en alt bölümünde bulunan görev çubuğunu sağ tuşla tıklayarak açılan menüden Görev Yöneticisini seçebilirsiniz.
  • CTRL + SHIFT + ESC tuşlarına basarak görev yöneticisini açabilirsiniz.
  • Başlat > Arama bölümüne taskmgr yazın ve enter tuşuna basın.

Bu 4 farklı yöntemden biri ile açabilirsiniz.