Görev yöneticisinde çince program görünüyor

ilkaybaki (236) 5 yıl önce sordu

Merhaba görev yöneticisine girdiğimde bunu farkettim, bu ne olabilir? Bunu görevi sonlandır diyorum sonra bilgisayarı açtığımda uygulama arka landa çalışıyor, bu nedir?

omercik 5 yıl önce

Ona sağ tıklayıp "dosya konumunu aç" dediğinde seni nereye yönlendiriyor?

darkcrak 5 yıl önce

@farurhenho doğru diyon ama bir de antivirüs programıyla'da tarasın

omercik 5 yıl önce

Zaten bilgisi olmadan çince program oraya geldiyse mecbur öyle yapılması gerekiyor. Genel bir virüs temizliği yapılacak sistemde evet ama en azından programın ne olduğunu öğrensek çok iyi olur. @darkcrak

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Görev yöneticisindeki Çinçe görünen işlemi sağ tuşla tıkla ve Dosya konumunu aç seç. Karşına gelen dosyanın ve klasörün adı nedir? Klasörde başka hangi dosyalar var? Bu bilgiler önemli.