Görev zamanlayıcı da hiçbir görevin tetikleyicisini ve eylemlerini değiştiremiyorum

kullanici622551 (61) 4 yıl önce sordu

Görev zamanlayıcı da herhangi bir görevin Tetikleyiciler ve Eylemler sekmesindekileri düzenlemek isteyince şu hatayı alıyorum ve sil düğmesine tıklayınca da hiçbirşey olmuyor:

--------------------------
Görev Zamanlayıcı
---------------------------
Seçim yapın.
---------------------------
Tamam
---------------------------

Seçmeyince zaten düğmeler devre dışı oluyor tıklanmıyor

Nasıl düzeltebilirim?

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Daha önceden @hakan bir paylaşım yapmıştı.

Windows 10'da zamanlanmış görevler nasıl silinir?

Güvenli modda aç ve silmeyi dene.

Sanırsam bu sorun .dll dosyaların zarar gördüğü için hatayı alıyorsun veya işlemini gerçekleştiremiyorsun.

sfc/scannow kodu sorununu düzeltir çünkü arızalı ve bozuk olan dosyaları veya bilgisayarınızda eksik olan dosyaları düzeltiyor bu da bilgisayarınızın hatalarını düzeltiyor