Görev zamanlayıcısından bir şey silsem sorun olur mu?

xbedirhanx (836) 2 yıl önce sordu

Görev zamanlayıcısında hatıladığıma göre Adobe Acrobat Update adında ve Adobe Uninstall iki görev vardı. Bunları sildim. Virüs olma ihtimali var mıdır? Not Adobe acrobat kullanıyorum ancak o sırada açık değildi.

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 2 yıl önce cevapladı

Adobe acrobat bilgisayarınızın arka planında çalışan bir uygulama yani virüs değil kafanız rahat olsun.

Peki neden arka planda Adobe acrobat çalışıyor?

Sürekli güncel kalabilmesi için arka planda sizi rahatsız etmeyecek şekilde çalışıyor.

xbedirhanx 2 yıl önce

Teşekkürler

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Adobe firmasına ait (Photoshop gibi) uygulamalara ait görevler.

Bunları silmenin kimeye bir zararı olmaz.