gpedit.msc yok nasıl ekleyebilirim?

kullanici690322 (7) 4 yıl önce sordu

bilgisayarıma ikigün önce format attım formattan sonra bilgisayarımda gpedit.msc komutu kayboldu gpedit.mscnin tekrar bilgisayarıma türkçe olarak kurulmasını istiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Windows Home sürümlerinde gpedit / Group Policy / Yerel Grup İlkesi Düzenleyici nasıl aktif edilir? linkindeki çözümden faydalanabilirsin. Hemen şimdi denedim, gpedit.msc Windows 10 Home bilgisayarıma Türkçe olarak sorunsuz bir şekilde kuruldu.