grafik sürücüsü hatası

merf (1) 1 yıl önce sordu

"an unknown error has occurred" nvidia sürücüsü yükleme hatası alıyorum habire hangi nvidia programı yüklersem yükleyeyim olmuyor hiç yüklenmiyor diyebilirim

Toplam 1 cevap

xbedirhanx (836) 1 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Bilgisayarınızdaki mevcut nvdia sürümünü silin ve siteden sürücü indirirken sistem uyumluluğunu kontrol ederek indirin.

Bunların haricinde sisteminizde bir antivirüs varsa, antivirüsünüz sürücü yüklemesini engelliyor olabilir. Antivirüsünüzü devredışı bırakıp bir de o şekilde kurulum yapmayı deneyin.

Ayrıca bu video da size yardımcı olabilir.