Gramblr çalışmıyor sorunu

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

Bir süredir kullanmıyordum. Bugün Gramblr programını çalıştırayım dedim. Bilen bilir bilgisayardan instagrama resim yüklemeye yarayan güzel bir program Gramblr. Ama bugün çalıştıramadım. Sorun ne olabilir? Gramblr kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Aldığım hata: 404 - Not found  - Internal error information: No Routes match path '/'

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Ne tür hata alıyorsun. Ekran görüntüsü atarmısın ?

alattin (16999) 4 yıl önce cevapladı

Hata senle alakalı değil. Bir kaç aydır Gramblr servisi çalışmıyor. Sanırım artık proje sonlandı. Ya da ücretli başka bir yazılıma evrildiler. Gramblr diye bir hizmet artık yok. En azından şimdilik.