Gratisteki kupon sitesinde bilgileri doldurdum. Tehlikede miyim?

beren (1) 6 yıl önce sordu

Lütfen arkadaşlar bana yardım edin ben bu kupondaki soruları cevapladım ve ev adresimi girdim birşey olurmu yada diğer bilgileri girdiğim için korkuyorum lütfen yardım edin ev adresinden ve cep numarasından birşey olur mu? Acilll

Toplam 1 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Panik yapmaniza gerek yok. Ev adresinizden veya cep telefonunuzdan bir sey olmaz.

Telefonunuza gelen mesajlara dikkat edin. Bundan sonra bu tur mesajlara inanmayin.

beren 6 yıl önce

Eminmisiniz ev adresinden birşey olmaz dimi birde eve birşey gelirmi