GroupPolicy dosyası

funda3 (1) 9 yıl önce sordu

Portal sepetini daha önce sizin talimatlarınızla kaldırmayı başarmıştım fakat 2.sefer aynı talimatları uyguladığım halde  ''GroupPolicy'' dosyasına ulaşamıyorum nasıl kurtulucam bu ''portal sepetinden.''

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 9 yıl önce cevapladı

GroupPolicy klasörüne görmüyorsanız  temizleme adımlarında anlatılan gizli dosyaları görüntüleme aşamasında

Korunan işletim sistemi dosyalarını gizle (önerilen) işaretini kaldırın. adımını atlıyor olabilirsiniz.

GroupPolicy klasörü bu seçeneğin seçimi kaldırıldığı halde görünmüyorsa diğer adımlara geçebilirsiniz.