Grundig dizüstü şarj yuvasındaki pim kırıldı.

araz01 (291) 7 yıl önce sordu

Selamun aleyküm.

Benim bir Grundig marka dizüstü bilgisayar var. Genelde babam şehir dışında olduğu için o yanında taşır. Geçenlerde şarja takmış ve şarj jakını soktuğu yerdeki pim, jakın içinde kalmış. Az önce elime geçti bilgisayar. Bu bana aşağı yukarı ne kadara mâlolur?

Toplam 2 cevap

huseyinking (-50) 7 yıl önce cevapladı

Merhabalar çıkarmışsınız Fiyatitni Merak Ettiyseniz Ortalama 30 40 50 TL civari :)

efsaneemrahylz (247) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba öncelikle geçmiş olsun evde cımbız varsa cımbız la çıkarabilir siniz

araz01 7 yıl önce

Sağolun çıkardım sorunum o değil zaten de bir yere fiyat sormadan danışmak istedim.