Grup İlkesi tarafından denetlendikleri icin.windows defender güvenlik duvarı bazı ayarları degistiremiyor hatası alıyorum.

omerbaykal (1) 4 yıl önce sordu

windows defender Güvenliğiniz için bazı ayarlar sistem yöneticiniz tarafından yönetilir.(Videodaki İşlemlerde windows defender çıkmıyor)

Toplam 2 cevap

gorele28 (387) 4 yıl önce cevapladı

Windows defender dışında başka antivirüs programı kullanıyormusun kullanıyorsan denetim masasından program kaldır seçeneğine tıklayıp yüklü olan antivirüs programını bulup kaldırman olacak bilgisayarı yeniden başlatıp denemelisin

omerbaykal (1) 4 yıl önce cevapladı

kulanmıyorum