Gskill Aegis Vs Gskill Ripjawsv

malgibiolan (307) 6 yıl önce sordu

Gskill Markasından DDR4 2400MHz Hızında Çalışan CL15 Hızın'da Olan Bu İki Ramden Hangisini Tercih Etmeliyim ? Mağlum Arasında

36 TL Gibi Fark Var.

Gskill Aegis DDR4 2400MHz : İtopya - Link

Gskill RipjawsV DDR4 2400MHz : İtopya - Link

Aralarında Hız Farkı Varmıdır ?

Sıcaklık Farkı Varmıdır ?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Teknik özellikler açısından ikisi arasında büyük bir fark görünmüyor. Sanırım 36 TL pahalı olan tasarımından (görünüm) olsa gerek. Dikkat edersen daha şaşalı (bu kelime nasıl yazılır bilmiyorum açıkçası :) bir görünüme sahip.

malgibiolan 6 yıl önce

@farurhenho pekala sıcaklık farkı varmıdır?

omercik 6 yıl önce

Zannetmiyorum. Teknik özellikleri birebir aynı sitede yazdığına göre. @malgibiolan