GT 430 Kod: 37 Hatası

yurtsizoglu (1) 6 yıl önce sordu

Bilgisayara yeni driver yükleyip eski driverları sildim şimdi ise aygıt yöneticisi ekran kartına kod:37 hatası veriyor. İnternetten arastırdım dediklerini yaptım düzelmedi. Şimdi ekran kartını nasıl düzeltirim? Bilgisayar cok donmaya basladı ve hiçbir oynu acmıyor. Win7 32 Bit.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Sürücüyü önce  Display Driver Uninstaller (DDU) nedir, nasıl kullanılır? ile kaldırmalısın.

Buradaki Nvidia GT 430 sürücüsünü indirip yüklemeyi dener misin?

Nvidia GT 430 sürücüsü indir

yurtsizoglu (1) 6 yıl önce cevapladı

yaptım ama olmadı.