Gta 4 açılmama sorunu nasıl çözülür?

kenanftl (98) 8 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar. Gta 4 'ü açtım ve start dedim. Oyun başlamadan gösterilen müzikli yer bitmiyor. Ve hep tkrar ediyor. Ne yapmalıyım? Öneriniz nedir?

Toplam 1 cevap

utkubayat (885) 8 yıl önce cevapladı

GTA 4 başlangıç videosu bitmemesi sorunundan kurtulmak için GTA 4 1.0.7.0 yamasını denemenizi öneririm. Bu yama ile birlikte birçok oyun içi sorun da çözülecektir.

Ayrıca Games for Windows Live'ı güncellemek de faydalı olabilir. Son sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.