Gta 5 açılışta çalışmayı durduruyor

araz01 (291) 7 yıl önce sordu

İyi günler. Ne zamandır açamıyorum araştırdım çözüm de bulamadım. Oyunum cracklı orjinal değil. Launcher'den açıyorum. açılış ekranı, rockstar games ekranı geçiyor. Hikaye modu yükleniyor yazısı gelince çalışmayı durduruyor. yardım lütfen...

Toplam 2 cevap

araz01 (291) 7 yıl önce cevapladı

Crack'ı virüs programı virüs olarak görüp silmiş. Tekrar crack attım düzeldi.

blackheaven (728) 7 yıl önce cevapladı

Oyunun legal  olmadığı için böyle sorunlarla karşılaşman normal . Crack te bile hata olabilir .

Social Club versiyonunun bir alt sürümünü indirerek denedinmi  ? iobit uninstaller kullanarak social club sil . bir alt versiyonunu yükle . Belki işe yarar

araz01 7 yıl önce

işe yaramadı :(