Gta 5'e Türkçe Yama Ve Mod Yükleme Riskli mi ?

ahakan (100) 5 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar gta 5'e hikaye modunda oynamak için mod ve türkçe yama yüklemek istiyorum. Ban yeme riskim var mı ?

Toplam 1 cevap

malgibiolan (307) 5 yıl önce cevapladı

Öncellikle Hikaye Modunda Ban Yeme İhtimalin Yok.

Türkçe Yama Ve Mod İşine Gelirsek ;

Mod'lar Oyunu Bozabilir.

Türkçe Yama Büyük Bir İhtimalle Bozmaz.

En Mantıklısı Oyunun Yedeğini Almak.

ahakan 5 yıl önce

Yedeği almak derken steam üzerinden alabiliyor muyum yada direk kopayala yapıştır misali mi?

toprak34 5 yıl önce

@ahakan Steam üzerinden yedek alınabiliyor. Sol üstte "Steam" yazısı var, ona tıkla sonra ordan oyun yedeği falan yazıcak ona tıkla.

malgibiolan 5 yıl önce

@ahakan Oyunun Belli Ki Orjinal Bu Yüzden Steam Üzerinden Daha Mantıklı Çünkü Oyuna Online Giremeyebilirsin . Kopyala Yapıştır Misali Yaparsan Geri Steam'a Oyunu Ekleme Yapamayabilirsin.