GTA 5 ilk açıldıktan sonra siyah ekran veriyor, nasıl çözerim?

gokhanlove (1) 2 yıl önce sordu

GTA 5 ilk açıldıktan sonra siyah ekran veriyor. 3-5 dakika sonra kapanıyor ya da story mod menüsünde bekliyor, aynı cihazda 113 saat oynadım. Sistemim; i5 2. nesil, 8 GB RAM var, 256 SSD, ekran kartı GT540M, sürücüleri güncelledim, oyun dosyalarını kontrol ettim, uyumluluk modu da uygun, denemediğim şey kalmadı yardımcı olursanz sevinirm.

Toplam 2 cevap

kullanici53158 (3) 2 yıl önce cevapladı

oyun original mi. steam dan değıl kendı resmı sıtelerınden ındırmeyı dene. olmasa da GTA 5 CD sını alıp dıskten kurmayı dene.

hydra (3802) 2 yıl önce cevapladı

@kullanici53158 Steam'den aldığına göre korsan olacak hali yok ya? Steam'deki tüm oyunlar orijinaldir. Resmi sitesi dediğin RockstarGames.com'dur inşallah, Launcher'ı Rockstar Launcher. Oradan satın almazsa nasıl indirecek GTA 5'i? Steam'den alınmış zaten böyle bir girişime gerek yok.

Çözünürlük değiştirip dene. Nvidia sürücüsünü silip başka bir sürücü yükle.