GTA 5 mod kurulumu

ugur15 (1) 8 yıl önce sordu

Selam ben uğur ben bir yerden gta 5 yükelttirdim crack lı ama ona ıron man halk modu falan kuramıyorum yardımcı olurmusunuz şimdiden teşşekür ederim

Toplam 1 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

GTA 5 Mod kurulumunu yapabilmek için öncelikle GTA 5'in ana oyun dosyalarına erişim sağlamanız gerekiyor. ​Bu dosyalar varsayılan olarak Windows işletim sisteminin desteklemediği harici programlarla erişilebilen .rpf, .ytd gibi farklı uzantılara sahiptir. Bu dosyalara erişim sağlayabilmek için öncelikle  OpenIV isimli programı indirmeniz gerekiyor. GTA 5 Mod kurulumu yapmak için gerekli programı bu link üzerinden indirebilirsiniz. Daha sonra indirdiğiniz Mod dosyalarını mod yapımcısının istediği dosya dizinine göre OpenIV programı üzerinden dosyalara erişerek kurulumu yapabilirsiniz.