gta 5 nasıl indirilir ücretsiz

sudenaz1 (3) 6 yıl önce sordu

bazı yerlerde goruyorum youtube de ama ben yinede buraya sorayım gta 5 nasıl ücretsiz yüklene bilir

Toplam 3 cevap

malgibiolan (307) 6 yıl önce cevapladı

Reloaded Şeklinde Utorrent İle İndirilebilir.

Ancak Bu Yollar Yasal Olmayan Yoldur.

Amacın Tek Kişili (Offline) Oyanamak İse  Yüklersin Fakat Çok Kişili (Online) Oynayamazsın.

İllegal Yollar İle İndirebilirsin Ama Sana Tavsiyem Steam Üzerinden Alman Şuan İndirimde 30 Dolar

Yani 120 TL Gibi Birşey

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Ücretsiz GTA V yoktur. Crackli/Korsan olarak vardır bunlarda risk taşır virüs riski. Eğer nerden indireceğim diyorsan uzmanim.net korsan içerikli site, dosya paylaşımına izin vermez.

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Sudenaz, GTA 5 oyunu normalde ücretlidir. Ücretsiz olarak indirilmiyor, indirenler yasal olarak değil farklı yollardan indiriyor. Uzmanim.net'te ise yasal olmayan programları ve oyunları vermiyoruz.