GTA 5 Siyah Kaplama Sorunu

akif52 (34) 6 yıl önce sordu

Gölgeleri kapatmam gerekmişti indirdiğim Low Settings .xml dosyalarıyla falan grafikleri düşürüp gölgelerin (ShadowQuality) olduğu kısmı "0" yaptım. Fakat oyuna girince heryer simsiyah oluyor. Çoğunlukta yaşamış bu sorunu ama çözümünü bulamadım. Ne yapmam lazım?

Görüntüler:

temmuz 6 yıl önce

Alt mesajda yazdığın uzmanım.net kurallarına uymayan yorum sebebiyle -100 puan cezası aldın. Bu tutumlarının devamı halinde uzmanım.net sitesinden faydalanman tamamen engellenecektir.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Sistem problemler öncesi bir zamana geri alınır:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

akif52 6 yıl önce

Denedim işe yaramadı

temmuz 6 yıl önce

Hangi tarihe ait geri yükleme noktasına dönüş yaptın bilemiyorum. Ama konuda bahsettiğin değişiklikler öncesi bir tarih olmalıydı @akif52

akif52 6 yıl önce

İlla sistem geri yüklemenin işe yaraması gerekmiyor mi? Tek bir noktaya kılıf uydurmaya çalışma. Ayrıca sorunun sistem geri yüklemeyle alakası yok..

temmuz 6 yıl önce

"İlla sistem geri yüklemenin işe yaraması gerekmiyor mi? Tek bir noktaya kılıf uydurmaya çalışma. Ayrıca sorunun sistem geri yüklemeyle alakası yok.. akif52" Sen sana yardımcı olmak için çaba gösterenlere bu şekildemi cevap yazarsın?! @akif52