gta 5 sonsuz yükleme ekranı

emirhan1234 (1) 2 yıl önce sordu

Birkaç gün önce epic games üzerinden gta 5 indirdim.Oyunu açtığımda story mode'a ve online mode'a girmeye çalıştığımda sonsuz bir yükleme ekranıyla karşılaşıyorum.Ne kadar beklesemde açılmıyor.benchmark test yapmaya çalıştığımda bile sonsuz bir yükleme ekranıyla karşı karşıya kalıyorum ve hiçbir şekilde oyuna giremiyorum.Yükleme ekranındaki animasyonlar ve resimler akmaya devam ediyor ama ne kadar beklesemde açılmıyor.Daha önce aynı epic games hesabı üzerinden farklı bir bilgisayara gta 5 indirmiştim.onda bir sorun olmadan girebiliyordum fakat yeni bilgisayarıma aynı hesapla gta 5 i indirdiğimde bu sorunla karşılaştım.Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba,

Başka pc'de aynı hesapla girdiğinizde açılıyor, yeni pc'de aynı hesapla girdiğinizde açılmıyorsa sorun yeni pc'dedir. Format atmayı deneyebilirsiniz.