GTA 5 yükleniyor ama bilgisayara hiçbir oyun dosyası gelmiyor

erenberke (1) 5 yıl önce sordu

GTA 5 yükleniyor ama steamda ama hiçbir dosyasını kaydetmiyor siliyor galiba dosya konumuna girdiğimde hiçbir dosya olmuyor.

omercik 5 yıl önce

Bilgisayarın arama kutusuna GTA 5 yazdığın zaman hiçbir şey çıkmıyor mu?

Toplam 2 cevap

toprak34 (2026) 5 yıl önce cevapladı

Steam kütüphanesinde Grand Theft Auto V'ın üstü siyah mı yoksa beyaz mı?

erenberke (1) 5 yıl önce cevapladı

satın aldım oyunu yüklüyorum ama hiçbir dosyası inmiyor 1 gün süre si vardı bekledim %100 oldu heycanla giricektim ama tekrar yükle yazısı çıktı

toprak34 5 yıl önce

@erenberke Büyük ihtimalle internet yüzünden iptal olmuştur. Gece 2 ile sabah 8 arası indirmeyi dene.

erenberke 5 yıl önce

iptal olmuyor yükleniyo gözüküyor ama dosyalar olmuyor