Gta San Andreas kayıtlı save oyundan atma sorunu

ilkaybaki16 (572) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Ben internetten herhalde Gta san andreas dosyası indirip attım. Oyuna girdim ve kayıtlı save'e tıkladım, oyundan attı. Sonra herhangi bir sitedende indirip attım, oyuna girdim save'den oyundan attı, bu neden olabilir?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

İnternette şöyle bir çözüm buldum.

GTA San Andreas Script Dosyası

Bu linkten bi script dosyası arşivini indir öncelikle. Bu arşivin içinde script diye bir klasör var. Bu klasörü GTA San Andreasın dosyalarının olduğu bölümdeki data klasörünün içine olduğu gibi atıyorsun. Sonra GTA San Andreas save oyundan atma sorunu çözülüyor.

ilkaybaki16 (572) 5 yıl önce cevapladı

Bu hatayı veriyor, Script'i atmadan öncede veriyordu. Çözümü ne?

omercik 5 yıl önce

Bunu deneyebilir misin? https://uzmanim.net/soru/gta-san-andreas-cannot-find-800x600x32-video-mode-cozumu-nedir/91739

ilkaybaki16 5 yıl önce

Yaptımda, save'nin üstüne geiyorum, enter'a basıyorum sonra donuyor takılıyor.

omercik 5 yıl önce

O indirdiğin save dosyasında bi bozukluk var o zaman. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorsan bi sorun yok demektir artık. @ilkaybaki16

ilkaybaki16 5 yıl önce

Başka save dosyası atcam denicem, sağol.

ilkaybaki16 5 yıl önce

Başka save kullandım, aynı sekilde oluyor