gta sanandreas 2 bilgisayarda oynama internetsiz

524panda524 (1) 8 yıl önce sordu

gta sanandreası 2 kişilik nasıl oynayabiliriz evde 2 bilgisayar var ağ kablosu var internet yok nasıl yapabiliriz?

Toplam 2 cevap

cool (38) 8 yıl önce cevapladı

gta san andreas ın bir yaması var tek pcde kol yardımıyla iki kişi oynayabiliyorsun.

linki :https://www.youtube.com/watch?v=vCAQi6PxEH8    senin dediğin 2 pc ile LAN üzerinden oynaysın ama net gerekli.

xmusax (3) 8 yıl önce cevapladı

Lan kaplosu bulursan bir yerden öyle oynarsınız anca 1 ucunu bir bilgisayara diğer ucunu diğer bilgisayara bağla internet filan gerektirmiyor biz okulda böyle iki kişi fifa 2007 oynardık ;D ben fifa yı pek sevmediğimden pek oynamadım ama arkadaşlar böyle okulun uyap atolyesini internet kafeye çevirdiler :)