GTA5 çalışmayı durdurdu hatası

lordhamit (3) 8 yıl önce sordu

sa gta 5 i açtıktan bi süre sonra oyunda çalışmayı durdurdu hatası alıyorum bunu nasıl düzeltebilirim?Format atmadan önce oyun sorunsuz çalışıyordu formattan sonra oldu.Araştırmadığım forum kalmadı yardımcı olur musunuz?

Toplam 1 cevap

lordhamit (3) 8 yıl önce cevapladı

Sayın adminim inanın ki pcde güncellemediğim program kalmadu .net c++ direckt vs.. hepsi ama bi türlü çözemedim. soon çare olarak buraya yazdım umarım format atmadan çözerim bu sorunu

uzmanarda 8 yıl önce

Dediklerimi aynen yaptınızmı ?