Güncel oyunların Güncel sistem gereksinimleri ?

infinity (402) 5 yıl önce sordu

Güncel oyunların Güncel sistem gereksinimleri ?

Hangi oyun nasıl bir sistem istiyor?

Toplam 2 cevap

infinity (402) 5 yıl önce cevapladı

PUBG.

Supraland

Euro Truck Simulator 2.

Fortnite.

Not : Fortnite iyi bir sistem istiyor yukarıdaki bilgi Can I run it sitesinden alınmıştır.

Subnautica

Apex Legends.

Breathedge.

Rust.

Ring of elysium

The Forest

Realm Royale

No man's sky

Unturned.

Grand Theft Auto V

Gold Rush

Daha fazla oyun geliyor aklıma ama sistem gereksinimleri saçma.

edizgokaslan (28) 5 yıl önce cevapladı

https://www.systemrequirementslab.com/cyri

bu sitedene yardım alabilirsin oyunun adını yaz orda çıkıcak zaten sonra can you run ıt butonuna tıkla bi indirme yapacak aç o dosyayı kur(bu dosya senin sistemini tanımak içindir)sonra zaten orda sisteminin yeterli olup olmadığı yazacak ayrıca oyunun gerek sistemide yazar

infinity 5 yıl önce

O sitenin verdiği bilgilerinn bi kısmı yanlış o yüzden bu siteyi söylemedim. @edizgokaslan