Güncelleştirme (KB3122651) - Hata 8007000D nedir ve nasıl düzeltilir?

meledith (1) 8 yıl önce sordu

Windows 8.1 ve x64 için Windows Server 2012 R2 üzerinde Microsoft .NET Framework 3.5 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB3122651)

Windows 8.1 x64 tabanlı sistemimde Microsoft Update sırasında bu mesajla  karşılaşıyorum . Nasıl düzeltebilirim yardımcı olur musunuz?

Toplam 4 cevap

brsozl (1961) 8 yıl önce cevapladı

Windows Update Sorun Gidericisi aracını indirin. Ardından sorun gidericiyi çalıştırın. Sorun yüksel ihtimal ile çözülecektir.

meledith (1) 8 yıl önce cevapladı

Maalesef aynı hata kodu alıyorum ve güncelleme yüklenmiyor.

adana01 (1) 8 yıl önce cevapladı

Önceden bende de oluyordu  böyle hata windows 10 güncellemesi geldi.Kurdum böyle sorunla hic karşılaşmadım. Sorun windows 8.1 bence

temmuz (12505) 8 yıl önce cevapladı

Önce "Sistem dosyalarını temizle" seçimide dahil olmak üzere tam bir disk temizlemesi yap (Seçme kutularının hepsi işaretli olmalı). Sonra WindowsUpdateDiagnostic'i yeniden çalıştır bakalım. Birde böyle dene.