Güncelleştirme sisteminiz için geçerli değil

denizyildirim (11) 7 yıl önce sordu

Merhaba.

Bilgisayarımda Dell'in  bilgisayarı alırken kurulu olan windows 8.1 pro yüklü  kurulu saat güncellemesini elle kurmaya çalıştığımda başlıkta ki hatayı alıyorum nasıl düzeltebilirim başlıkta ki hatayı teşekkürler.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Güncelleştirme sisteminiz için geçerli değil uyarısı alıyorsanız

  • Güncelleştirme bilgisayarız için uygun olmayabilir. Yani yüklemek istediğiniz güncelleme sizin sisteminiz için geçerli değildir.
  • 32 / 64 bit farkından kaynaklanan bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Hatalı güncellemeyi indirmiş olabilirsiniz

Güncelleştirmeyi nereden indiriyorsunuz, hangi güncelleştirme paketini el ile kurmayı deniyorsunuz yazsaydınız yardımcı olmamız daha kolay olur.