Güncelleştirmenizin indirilmesi tamamlanamıyor

acemiadam (220) 5 yıl önce sordu

Bi arkadaşa Windows 10 kurduk. Bilgisayafda aslında hem windows 7 hem windows 10 var şimdi. Arada bildirim çıkıyor Güncelleştirmenizin indirilmesi tamamlanamıyor diye uyarı geliyor. Güncelleme olmuyo mu demek?

Toplam 2 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Öncelikle diskinde boş yer olup olmadığını kontrol et. Eğer diskinde yeterince boş yer yoksa bu hatayı alabilirsin. Önce diskte yer boşaltman gerekebilir.

Daha sonra da Windows arama bölümüne Windows update yazarak Windows Update ayarlarını bul ve manuel olarak güncellemeyi çalıştır ve güncellemeleri bu şekilde yüklemeyi dene.

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Bu yöntemi dener misin çözülmez ise güncelleyecem çözümü

https://uzmanim.net/soru/windows-yerel-bilgisayar-uzerindeki-windows-update-hizmetini-baslatamadi-hatasi/94048#a94051

Bu linke git ve denilenleri uygula