Gürültüsüz alarm var mı?

misty (556) 3 yıl önce sordu

Kardeşimle aynı odadayız onu uyandırmadan uyanmak istiyorum. Teknolojik bi çözümü vardır diye burada sordum.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Kulaklıkla uyuyabiliyor musun bilmiyorum ama ben telefona kulaklık takarak uyuyabiliyorum.  Bu şekilde uyuyabilirsen çözüm olabilir.

Bunun dışında düşük bütçeli bir çözüm yok.

darkcrak (5170) 3 yıl önce cevapladı

Telefonu titreşime alabilirsin veya akıllı bileklikler var ve bileklik kolunda titreyince seni uyandırıyor.

misty 3 yıl önce

Akıllı bileklikler de sadece bu amaç için olan bileklikler de bütçeme uygun değil. Telefonun titreşimine uyanır mıyım bilmiyorum.

misty 3 yıl önce

Sanırım düşük bütçeye uygun bi teknolojik cihaz yok piyasada henüz