Güvenlik duvarı Spotify'ı engelliyor olabilir

ceyda (312) 4 yıl önce sordu

Spotify'a katıl linkini tıklıyorum. Facebook'ile katılı seçiyorum.  Güvenlik duvarı Spotify'ı engelliyor olabilir. Lütfen güvenlik duvarını Spotify'a izin verecek şekilde güncelle. Ayrıca, şu anda kullanılan proxy ayarlarını değiştirmeyi de deneyebilirsin hata kodu: 2000 diyor

Spotify Facebook Authentication Error: Server error. Please try again later. Code: 2000

Daha önceden PC'de spotify kullanabiliyordum. birden oldu. Spotify açılmıyor.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

 Güvenlik duvarı Spotify'ı engelliyor olabilir. Lütfen güvenlik duvarını Spotify'a izin verecek şekilde güncelle. Ayrıca, şu anda kullanılan proxy ayarlarını değiştirmeyi de deneyebilirsin hata kodu: 2000 hatasının çözümü için şunu dene:

  1. Tarayıcıdan Facebook hesabına gir.
  2. Facebook içinde Ayarlar  > Uygulamalar ve İnternet Siteleri bölümüne git veya aşağıdaki linki tıkla:
    https://www.facebook.com/settings?tab=applications
  3. Burada Spotify göreceksin.
  4. Seç ve kaldır botununa bas.
  5. Spotify'ı aç. Şimdi tekrar dene
alivecan (337) 4 yıl önce cevapladı

Google Chrome verilerini temizlemeyi deneyebilirsin. Ben böyle yapıp tekrar facebook ile Spotify'a giriş yapabilmiştim.