Güvenlik kamera izleme

benmerakettimde (1) 2 yıl önce sordu

Abiler. Benim şehirin bazi noktalarinin güvenlik kamerasini izlemem gerek kendi bilgisayarimda izleye bilirmiyim bunu. nasil yapa bilirim.

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 2 yıl önce cevapladı

Kafana göre güvenlik kameralarına erişemezsin.  Bazı belediyeler ve kurumlar bu tür kameraları izlemek için herkese açıyorlar. Örnek: https://www.ibb.istanbul/icerik/kameralar

Bu tür herkese açık erişim olmayan kameralara erişemezsin.  Ha fimlerde, dizilerde iki tıkla erişiliyor o ayrı. Gerçek hayatta işler böyle yürümüyor. İllegal şekilde bazı kameralara erişmek elbette mümkün olabilir.