Güvenlik Kodu Hatası

elifkrkmz (1) 4 yıl önce sordu

Yaklaşık bir hafta önce hesabımı dondurdum. Açamıyorum. Güvenlik kodu istiyor Duo uygulamasını kullanıyorum gelen kodu doğru yazmama rağmen tekrar dene uyarısı alıyorum hiç bir şekilde giriş yapamıyorum lütfen yardım her yolu denedim instagramdan kaynaklı bir sorun.

huseyinkkamer 4 yıl önce

İnstagram destek mailine detaylı bir mail iletirsen sorunu çözeceklerdir.

huseyinkkamer 4 yıl önce

Range uygulaması kullanıyorlar sayı üreten o formunda sorun var. Ben yazdım sende yazabilirsin. :)

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Güvenlik kodunu kabul etmeme sorunu zaman zaman Instagram da yaşanıyor ve bunun bir çözümü yok maalesef.  Instagram uygulamanı sürekli güncel tut ve belli aralıklar ile tekrar dene