güvenlik merkezi hizmeti başlatılamıyor

gokhan212121 (1) 4 yıl önce sordu

erişim engellendi diyor ve hizmeti başlatamıyorum

Toplam 1 cevap

kullanici622551 (61) 4 yıl önce cevapladı

Kayıt Defteri Düzenleyicisinden şu anahtara git:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\wscsvc

1.Açılır menüden Ver'e tıkla

2. Dosyayı kaydet

3. Sonra Yönetici komut istemine şu komutu gönder: sc delete wscsvc

Bilgisayarı yeniden başlat güvenlik merkezi hizmeti silinmiş olmalı şimdi terkar oluşturacağız:

İkinci aşama da kaydettiğin dosyayı çalıştır izin isteyecek veriler geri yüklemek için onayla

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\wscsvc Kayıt anahatarı var mı bak varsa hizmet geri yüklenmiştir şimdi hizmet denetleyicisinde bu görünmezse bilgisayarı tekrardan yeniden başlat düzelmiş olmalı ayrıca sfc/scannow ve antivirüs taraması uygulamanı öneririm.

Hatayı giderdiyse yanıt olarak işaretle