H110M Pro-VD anakartta Kaby Lake işlemci çalışır mı?

malgibiolan (307) 6 yıl önce sordu

H110M Pro-VD anakartıma Kaby Lake işlemci takabilir miyim?

Bios Nasıl Güncellenir ?

Technopat Kaby Lake İşlemciyi Söküp Skylake Takıp Güncelleyip Geri Kaby Lake İşlemci Takıyor Ama.

Kaby Lake işlemci ile sistem açılmıyor.

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Eğer sıfır alacaksan yüksek ihtimalle BIOS'u güncellenmiş olarak gelir. Bazı satıcılar BIOS'u güncellenmiş bir şekilde veriyor, bu değişir. Bunu anca deneyerek bulabilirsin. Eğer çalışmazsa anakart üreticisinin sitesinden en güncel BIOS sürümünü indirip USB belleğe atar ve BIOS'unu güncellersin, daha sonra sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu zor bir işlem değildir.

malgibiolan 6 yıl önce

B250M İle Kabylake Çalışırmı

malgibiolan 6 yıl önce

Daha İyi Gibi Duruyor .

omercik 6 yıl önce

B250M anakartta Kaby Lake işlemci sorunsuz bir şekilde çalışır (BIOS güncellemesine gerek yoktur) @malgibiolan

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

Çalışır benim anakartta şu an Kaby Lake işlemci var?

malgibiolan 6 yıl önce

H110M mi? Bios güncelleme?

nvidiagtx 6 yıl önce

evet MSI H110 M Pro-Vd

malgibiolan 6 yıl önce

Biosu Nasıl Güncelledin ?

nvidiagtx 6 yıl önce

gğncellemedim?