haber press kalkmıyor

olcyk (1) 9 yıl önce sordu

bu illet virüs müdür nedir ben anlam veremedim ben bu sayfayı engelleyemiyorum ne yaptıysam olmadı çözebilen varsa bravo diyorum bilgisayarı açtığım zaman geliyor bu sayfa ana sayfamda problem yok

Toplam 1 cevap

0541mg (1) 9 yıl önce cevapladı

ARTIK RAHAT RAHAT PCNİZİ KULLANIN HABERPRESSTEN KURTULUN AŞAGIDAKİ ADIMLARI UYGULAYIN....

1. ADIM

C/ProgramData / Adobe / İçindeki SLStore Dosyasını Silin

2. ADIM

Başlata Tıklayın Ve Görev Zamanlayıcı Yazın Çıkana Tıklayın

Görev Zamanlayıcı Menusunden Görev Zamanlayıcı Kitaplıgına Tıklayın Orda Sistem Her Başladığında Açılan Yazan Attrib Command - OpenBrowser - Taskkill Application Bunlardan Başka İsimde Olanlarıda Kaldırın Devre Dışı Bırakın

3. ADIM

AŞAGIDAKİ İŞLEMİ ÖNCE KURULUM DOSYALARINI Google / Mozilla / İnternet Explorer /Opera İnternet Sitesinden İndirin

Google / Mozilla / İnternet Explorer /Opera Denetim Masasına Girerek Pc Nizden Kaldırın ve Sisteminizi Yeniden Başlatın

4.ADIM

PC niz Açıldıgı Zaman Tekrar (Google / Mozilla / İnternet Explorer /Opera ) Vb Tarayıcılarınızı Kurulum Dosyalarını Kullanarak Tekrar Kurun İŞLEM TAMAMDIR

KOLAY GELSİN

ALINTI DEĞİLDİR...