Hafıza kartı üzerinde Fotoğraflar uygulamasında düzenleme yaparken karttaki tüm fotoğraflarım silindi.Fotoğrafları geri getirmek mümkün mü?Nasıl?

kullanici28538 (1) 7 yıl önce sordu

Düzenlenecek 200 fotoğraftan çoğunu (170) düzenledim.önce 'kaydedemiyoruz)uyarısı geldi,ikinciye uyarı tekrarlandı.Düzenlemeye devam etmek istedim 'fotoğrafları açamıyoruz silin.....uyarısı geldi.ilerlemek istedim görüntüler yok.Dsya Gezginine dönüm 8-10 fotoğraf görüntülenebiliyor.Diğerleri açıamıyor.Sonra hepsi buhar.'bu dosya boş!

Toplam 2 cevap

m3rt3r (1) 7 yıl önce cevapladı

tüm seçenekleri denedikten sonra

Recover my Files adlı programı deneyebilirsiniz. ben 40gb verimi bu program sayesinde kurtarmıştım.