Hafıza Kartımın Şifresini Unuttum ve Bilgisayarda Okumuyor Nasıl Düzeltebilirim?

kullanici190412 (1) 7 yıl önce sordu

Micro Hafıza Kartımın Şifesini Unuttum Nasıl Kırabilirim Ayrıca Telefona Taktığımda Okuyor ve Girmek İstediğimde Şifre Soruyor Fakat Kart Okuyucu İle Bilgisayara Taktığımda Okumuyor...

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Eğer içerisindeki datalardan vazgeçersen telefonda biçimlendirebilirsin.

Not: Daha sonra bir recovery programıyla datalar geri getirilebilir; böyle bir şansında olabilir.