Hafıza kartına bulaşan virüs

pcuser (1) 7 yıl önce sordu

Telefonumda kullandığım hafıza kartına virüs girmiş..Resim,videomüzik gibi şeyler ikişer tane olmuş..Ayrıca müziklerde açılmıyor...Hafıza kartında önemli şeyler olduğu için biçimlendiremiyorum..Dosyalarıma zarar gelmeden bu virüsten nasıl kurtulabilirim.

Toplam 1 cevap

murat (12517) 7 yıl önce cevapladı

Hafıza kartını bilgisayara takın ve bilgisayara yüklü olan bir antivirüs programı ile bilgisayarı tamamen taratın veya doğrudan hazıfa kartını taratın.

Resim,video gibi dosyalara bu işlem sonunda zarar gelmez

Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?