Hafıza kartından geri dönüşüme gönderme

avder (1) 8 yıl önce sordu

Merabalar

Hafıza kartından silmek istediğim bi veri geri dönüşüm kutusuna gitmeden kalıcı olarak siliniyo. Ben bunun yerel disklerdeki gibi geri dönüşüm kutusuna taşınması istiyorum bunun için ne yapabilirim ?? (hafıza kartında $Recycle.Bin diye klasör oluşturdum ama gene beceremedim)

Toplam 2 cevap

mirzaligunes (56) 8 yıl önce cevapladı

ibin dumping management programı ile usb ve hafıza kartına geri dönüşüm kutusu oluşturabilirsiniz.

avder (1) 8 yıl önce cevapladı

teşekkür ederim. bunun gibi başka önerebileceğiniz program var mı? ibin in sitesi kullanılamıyo programda sıkıntı var galiba

yunusemre2344 8 yıl önce

bilgisayarınızda başka bir sürücüde klasör oluşturup "klasör eşitleme" yöntemini denediniz mi?

avder 8 yıl önce

"klasör eşitleme" yöntemini bilmiyorum yardımcı olurmusunuz