Hafıza kartının şifresi nasıl kırılır?

serwet (1) 5 yıl önce sordu

hafıza kartı şifre kıramadım bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Daha önce @hakan tarafından bu paylaşım yapılmıştı

SD kart şifre kırma nasıl yapılır?

hakan 5 yıl önce

O çözüm biraz eski. Daha eski telefonlarda karşılaşılan bazı durumlar için. Tabi arkadaşın telefonu ile ilgili bilgi sahibi değiliz, bulunsun yine de ;)

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Kartın içindeki bilgiler önemli mi yoksa kartı formatlayıp tekrar kullanmak mı istiyorsun?  SD kartı pc ye bağlayıp parolasını kaldırabilirsin. SD kart şifre kırma nasıl yapılır? burada daha önce anlatılmış.