Hangi Antivirüs Programını Kurmalıyım?!?

safadam (-84) 6 yıl önce sordu

Herkese Merhaba Arkadslar Bugün Sizlere bir Soru soracagım

Sorum ise :
hangi Antivirüs Programını kullanmalıyım bilgisayar için
Sizlere Özellikleri Atayım

Toplam 2 cevap

kalemlik100 (14) 6 yıl önce cevapladı

Senin RAM bayağı az.

Hafif ve koruma olarak; Avira, Norton.

En hafifi; Webroot'tur. Üst sınıf bir koruma sağladığı söylenemez Webroot'un.

Tercihen Panda da olabilir.

Norton dışındakilerin ayarlarını biraz kurcalamanı öneririm.

safadam 6 yıl önce

Kaspersky Olurmu??!?

kalemlik100 6 yıl önce

Kaspersky'ye kasıyor diyor çoğunluk @safadam. Kasma kavramı görecelidir ama Kaspersky'nin kendi sitesinden deneme sürümünü denersin ve ona göre karar verirsin.

safadam 6 yıl önce

@kalemlik100 Avira Güvenlidir degilmi? full link atarmısnız??

kalemlik100 6 yıl önce

Tavsiyem orijinal antivirüs kullanmanız. Antivirüsünüzü doğru yapılandırırsanız herhangi bir sorun olacağını zannetmiyorum. Kendi sitesinin linki: https://www.avira.com/tr/buy-antivirus

kalemlik100 6 yıl önce

Sitede ayrıca bu tür paylaşımlar yasak @safadam.