Hangi e-posta servisi tercih edilmeli

krsn (233) 4 yıl önce sordu

outlook mu daha güvenli  gmail mi outlook biraz yavaş gibime geliyor  işlem filan yaparken bu yüzden bank vb kurumlarda hangi servis daha güvenli ?

Toplam 1 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

İki Aşamalı Kimlik Doğrulayıcısı açık olmadığı sürece ikisini de tercih etmeyin, normal şartlarda ikiside eşit düzeyde güvenilir, iki aşamalı kimlik doğrulayıcısını açmadığınız sürece güven falan kalmaz ikisindede, çalınmaya karşı hazırdasınız demektir.

krsn 4 yıl önce

saolun teşekürler cevabınız için

hydra 4 yıl önce

rica ederim